i need to know what to buy... is it just whatever is cheaper pretty much ?
Prolab Whey Protein Banana, Wildberry, Vanilla, Chocolate 2lbs $35.95
Prolab Whey Protein Banana, Wildberry, Vanilla, Chocolate 6lbs $89.95
Prolab Pure Whey Van, Choc, Straw 5lbs $49.95
Ecdyvone Protein Chocolate, Vanilla 2lbs $59.95
im just using prolab for example but like wahts the differance between pure whey and whey <a href="http://www.allsportsnutrition.com/listproducts.php?style=category&value=PROTEIN" target="_blank">protein</a> ????