Here is my question why is Var so expensive when you get the powder for 20-25 $ a gram. Thats 20 doses at 50mg, right? Now how do you make pills or caps from the powder and keep it consistent?
Here is my question why is Var so expensive when you get the powder for 20-25 $ a gram. Thats 20 doses at 50mg, right? Now how do you make pills or caps from the powder and keep it consistent?
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)