Results 1 to 36 of 36

Thread: TEST vs M1T

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    M1T is 10 bucks for a bottle at bulk nutrition. Its cheaper...dont argue price.

  2. #2
    Join Date
    May 2004
    Location
    Barbados
    Posts
    16,240
    Quote Originally Posted by Angel of death
    M1T is 10 bucks for a bottle at bulk nutrition. Its cheaper...dont argue price.
    I'd argue price with you

    Test powder is sold at prices ranging from $1.50 US to $2 US per gram

    A USP grade solvent is $5 US for 30ml

    So test is both Cheaper... with less sides.. AND more effective

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •