Quote Originally Posted by dawhat
i find it more expensive to take that kind of protein in solids. i currently eat 4 quares and drink 4 shakes per day total calories per day. roughly 5200 protein, 300g. but it cost me about $65 per week. where as with food it would cost me around $150 per week
well then your just not shopping smart, when i bulk, i almost double your protein intake, and i can get by with maybe $50 or less a week. And i only have one shake a day, sometimes 2.

alo