haha well, to start, anything GNC brand, you can get for $10-$20 cheaper somewhere else. Um, personally, I just use 3 or so protein shakes a day, and keep my diet in check (1 being my PWO). I also use NO Explode just pre workouts. Other than that, I try not to waste all my money. Afterall, if your diet is in check, thats what it all really comes down to in the end.