hahah yea it can get expensive but i work at teh vitamine shoppe so i get all my shit eaither really good discounted or for free so thast how i get to drink one every morning...i have about 300 cans at my house hahahahahahahahahahah...i obv dont work there for the money i only work 6 hours a week but the supps is what i love about it....