Quote Originally Posted by fitnessNY
How much does it cost you per pound? Where are you going to get it, Queens?
I went in Brooklyn. EVERYTHING was at least $2 less. Turkey, chicken, beef. If you have access to a car drive out even further. Either to Jersey or Long Island to do grocery shopping. Things are so much cheaper and the quality is better.