this really isn't relevant but the stupid maths irritates me
who the hell pays $2 a serve for a shake?!
optimum nutrition 3kg tub, 77 serves, $40 off a1supps.com
$40/77 = 51c per serve
x2 a day = $1.02 per day
x365 days in a year = $372 per year
half the price of your meat