Quote Originally Posted by TJM7275 View Post
I spend $26 every couple weeks for my Whey Protein. And god knows how much on food. I have really become a bargin shopper..lol.. I hit costco up quite a bit for things like fruit and veggies, oats, ect,ect. Sometimes I buy the boneless chicken breast bags from them, but I have a great little mom and pop grocery store in my town and I can get 3 pounds of chicken for $10. Us bodybuilder/juiceheads have to be frugal!!!
Dude research meat distributors in your area and call em up see how much a case of breasts is.... I get a case(40lbs) boneless skinless breasts for $75